REFERANSLAR


 
Banu Hanım bilgisine güvendiğim bir astrolog. İşini özenle yapan biri. Kendisinden doğum haritası danışmanlığı almıştım. Bana aktardığı bilgiler pek çok konuda aydınlanmamı sağladı. Ayrıca pozitif enerjisi ve cana yakın yaklaşımı için teşekkür ediyorum kendisine.

Mısra Ç.

 
 
"Herkesin hayatında mutlaka bir kez doğum haritasına baktırması gerekiyor, kendinizi daha iyi anlıyor, yaşadıklarınızı daha iyi gözlemleyebiliyor ve en önemlisi de kabulleniyorsunuz. Bazen sorular sorarken kendinizi tekrarlarsınız, çözmemiz gereken konulara daha sübjektif bakabilmek için bile bir şans verilmeli diyorum. Banu size yol haritanızda çok büyük destek oluyor, ruhumun yıllardır bana söylemek istediklerini çok daha doğru anlamak için ondan dinledim, haritanız yardımı ile doğru yönü bulmak iyi geliyor. Sevgiler"

İrem

 
 
"Ciddi bir karar aşaması sürecinde keşfettim Banu’ nun doğum haritası ile yol rehberliğini. İlk danışmanlığım ThetaHealing üzerine idi, ondan aldığım enerji çok başka. Seans süresince tüm detaylarla birlikte haritamın beni zorlayan taraflarını açıklarken bunları nasıl güçlendireceğimi de bir bir anlattı. Tüm negatif açıda olduğum durumlarımı yaptığım meslekle, sanatla ilgilenmemle şifalandırabileceğimi aktardı. Öngörülerini söyledi ve ben de ona düşüncelerimi söyledim. Karar aşamamla ilgili olarak da bekle dedi. Bekledim. Ve iyi ki beklemişim. Öngörüleri muhteşem. 2023’ e yine onun öngörüleriyle başlayarak yol haritamı çizmek için sabırsızlanıyorum."

Tuğçe

 
 
"Banu’dan aldığım ilk danışmanlık thetahealingdi. Şifalanmaya vesile olacak kişiyi seçmiştim. Konumuz kıtlık bilinciydi. Seans sırasında bu kıtlık bilincinin nerelerden kaynaklı olabileceğini, kök inançlarımın beni nasıl sınırladığını birlikte keşfettik. Kendimle bile konuşamadığım, yüzleşemediğim her şeyi öyle huzurla anlattım ki, güveni yaradan tarafından içime doldu sanki. Benim kıtlık dediğim şeyin altında neler varmış meğer. Aldığım saçma sorumluluklarımı, omuzlarıma gereksiz yük ettiğim durumları görmeye başladım. Almadan verdiğim her maddi manevi değerin hesaplaşmasını yaşadım. Dur ben hallederim aman sen yorulma ben yaparım dediğim durumlarda yorulduğumu ve yükünü kendi isteğimle aldığım insanlara öfke duyduğumu fark ettim ve dur dedim. Param yok ki alamam, gidemem, yapamam dediğim cümlelerimin parayla ilgili değil, yaşadığım travma ve kök inançlarımla ilgili olduğu gerçeğini gördüm. Paramın bolluk ve bereketi ile ilgili her konu şifalandı diyebilirim. Çok beğendiğim bir kolye hediye olarak istediğim bir tatil eğitim fırsatı olarak karşıma çıkabiliyor ve ben artık hiç şaşırmıyorum. Banu’ nun şifa eli ihtiyacı olan her ruha dokunsun, o yargısız bir tutumla destekler sizi. "

Tuğçe

 
 
"Ben Astrolog Banu'dan öngörü danışmanlığı ve solar analiz aldım. Bence çok güzel okuyor haritayı ve güzel yönlendirmeler yapıyor. Kendimi sakin bir insan diye bilirdim ama benden daha sakini ve dingini de varmış diyorum onunla her konuştuğumda. Hep dinginliğe ve pozitifi görmeye/odaklanmaya yönlendiriyor."

Gözde Türktarhan

 
 
Banu inanılmaz özenli, titizlikle çalışan ve danışanına, danışanının özel alanına saygıyla yaklaşan biri. Doğum haritamı yorumlarken benim için hassas konuları konuştuğumuzda hem güvende hissettim, hem de açılmam, düşünmem için bana yeterli zamanı, alanı tanıdı. Üstelik tam anlamadığım, bilmediğim kavramları yeri geldiğinde açıklayacak kadar cömert bir astrologdur. Bu dünyadaki yolculuğuma devam ederken Banu’nun rehberliğiyle tanışmış olduğum için çok memnunum.

Neslihan